Ümarus on jälle moes! Ovaalsed söögilauad, mugavad kiiktoolid ja julged vaibad teevad olemise mõnusaks

Kevad on ideaalne aeg värskendada oma kodu, et igapäevaseid toimetusi saadaks ikka hea energia ja muretum meel. Mõnikord on selleks vaja vaid mõne sisustuselemendiga aktsenti lisada ja ongi nagu uus. Teinekord vajab miski väljavahetamist ainuüksi seetõttu, et on palju kasutatav. Näiteks kui eelmisel suvel käis nii palju külalisi, et katki läksid nii söögilaud kui kiik, ongi hea aeg soetada asemele uued ning palju trendikamad ja mugavamad. Furnluxis leidub koju palju põnevat, millega oma meeli ja kodu talveunest üles äratada.

Söögilauad – mida ümaram seda parem

Olenemata sellest, kas sööte üksi, sõprade või perega, on söögilaud oluline osa kodu sisekujunduses. Söögilauaks ei pea olema eraldi söögituba, ta võib lisada mistahes ühisele kooskäidavale eluruumile stiili ja iseloomu ning luua meeldiva atmosfääri. Eriti kehtib see praegu väga populaarsete ümarakujuliste ja ovaalsete söögilaudade kohta, mis võivad olla nii  mitme funktsiooniga. Selline söögilaud võib olla ka koht, kus töötada või õppida. Paljud inimesed kasutavadk söögilaudu arvutiga töötamiseks, õppimiseks või loominguliseks tegevuseks, kuna see pakub mugavat suurt tööpinda. Furnlux ongi mõelnud, kuidas seda veel mugavamaks teha ning nende ovaalsed ja ringikujulised stiilsed söögilauad sobivad ideaalselt mitmeks otstarbeks.

Mõni väiksemate mõõtmetega nunnu ümmargune söögilaud võib olla ideaalne verandale, kus sõbrannaga šampanjat juua kui küpsiste ja tee kõrvale raamatu lugemiseks. Vaadake lähemalt näiteks BIANCA ja BOOTCUT söögilaudade valikut.

Söögilauakomplekt Bianca

Üks on selge: söögilaud on sageli koht, kus inimesed kogunevad lihtsalt selleks, et aega veeta, vestelda ja toiduelamusi nautida. Usume, et olete nõus, et paremat kohta omavaheliste sidemete tugevdamiseks kui head-paremat täis söögilaud, ei ole olemas!

Aiamööbel – kliimakindlatest kiiktoolidest pitsaahjuni!

Aias ei ole veel leiutatud paremat kohta värskes õhus pikutamiseks kui mõnes kiiges. Kiikumine aitab leevendada stressi ja lõõgastuda ning kiik on suurepärane koht mõtete korrastamiseks ja uute ideede tekkeks. Kui teie aiaterrassil veel kiiktooli pole, siis võite kindel olla, et see saab ka olema teie õueala sotsiaalseks keskuseks, kuhu kogunevad pereliikmed, sõbrad ja külalised, et ühiselt aega veeta.

Vastupidava konstruktsiooniga, meie kliimale vastupidavad ning ägeda disainiga võrkkiiged, kiiktoolid, lamamistoolid ja diivanid VIGA, EDINBURGH, HEDVIG seeriast on kindel valik igasse aeda, et nautida päikesepaistelist ilma ja puhata. Tavaliselt on igasugused kiigud alatasa hõivatud ja võib olla tasub mõelda isegi mitme peale?

Kiiktool Edinburgh

Kuna pitsat ikka väga armastatakse ja ka teie olete üks neist, siis Furnluxist leiate ka pitsaahjusid! Esiteks on see hea vaheldus tavalisele grillile, teiseks on see vahva viis, kuidas juba olemasolevat terrassi veelgi huvitavamaks ja meelitavate toidulõhnadega kohaks muuta. Kolmandaks võib sellest saada selle suve uus hobi!

Pitsaahi Bukom

Lastega peredele mahedates värvides vahvad majavoodid

Mõned lapsed võivad tunda end turvalisemalt ja mugavamalt, kui neil on magades voodi ümber kindlad piirid või katus nagu majakujulise voodi puhul. See võib aidata neil paremini lõõgastuda ja rahulikult magada. Majakujuline voodi võib muutuda ka lõbusaks keskkonnaks, sest nii on lastel justkui oma maja – kindlapeale arendavad need loovust, kujutlusvõimet ja panevad pisikeste silma särama! Pastelsete toonidega puidust majavoodid lastele ongi maja kujulised voodid, mida leiab vastavalt 1–3 magamiskohaga ning valida sahtlitega või ilma.

Majavoodi Natan

Toonid on valitud pehmed hallid, valged, naturaalsed ja graniitkarva just seetõttu, et iga vanem leiaks oma lapsele sellise, mis sobib kindlapeale kokku ka kogu ülejäänud koloriidiga lastetoas.

Julgetes toonides vaibad teevad toa kohe justkui uueks

Sisustuselementide maailm on ka Furnluxis muljetavaldav, kuid toome täna esile vaibad, sest nende puhul kehtib üks tõsiasi: vaip muudab ruumi suurel määral ja on samas nii väikest vaeva nõudev ruumi värskendamise võimalus, seega tasub proovida.

Vaipa valima asudes arvesta ruumi suurusega. Suuremad mustrid või heledamad värvid võivad muuta ruumi visuaalselt suuremaks, samas kui väikesed toad võivad vajada vähem mustrilahendusi, et mitte näida ülekoormatud. Lisaks stiilile ja esteetikale tuleb arvestada ka vaiba funktsionaalsusega. Kui tegemist on tihedama liiklusega alaga, võiks eelistada kergemini puhastatavaid materjale. Laia valiku julgete värvidega puuvillast ja polüestrist vaipu leiad UNDRA, INDRA, HILMA ja CLEO sarjast. Omale sobiva värvi või mustriga põrandakatte leiab ka kõige tagasihoidlikuma maitsemeelega kodukujundaja. Tumeroosa vaiba värske omanik peab aga arvestama, et tema tuba on kohe nagu uus.

Vaip Undra

Furnlux toob mööbli TASUTA koju üle Euroopa! Mööblile on võimalik ise lattu järgi tulla aadressil Kassisilma 2, Räni, 61708, Tartu maakond. Mööbli kokkupaneku kohta uuri: info@furnlux.eu või helista telefonil +372 677 8737.

Vaata originaalartiklit ÕHTULEHEST!