Meist

Miks valida meid?

Furnlux – sinu usaldusväärne partner kaasaegse mööbli maailmas.

Oleme 2023. aastal asutatud mööbli jaemüügiga tegelev Eesti ettevõtte, kelle missiooniks on anda inimestele võimalus kujundada oma eluruume viisil, mis peegeldaks nende unikaalset stiili ja olemust. Furnluxis kujutame ette maailma, kus iga kodu on lõuend, mis ootab kaunistamist hoolikalt valitud esemetega, mis ühendavad kauni välimuse, funktsionaalsuse ja innovatsiooni. Meie meeskond on pühendunud  teie sisustamisteekonna nauditavaks ja inspireerivaks kogemuseks muutmisele. Meie eesmärk on olla teile teejuhiks oma unistuste kodu loomisel, pühendudes võrratule klienditeenindusele. 

Me tunneme uhkust:

FURNLUX

Kasutajasõbralik kogemus
Meie veebileht on kasutajasõbralik. Navigeerige sujuvalt erinevate kategooriate vahel, täpsustage oma otsingut ja uurige hõlpsasti erinevaid tooteid.
Erakordne klienditugi
Meie pühendunud klienditoe meeskond on valmis vastama teie küsimustele, pakkuma asjatundlikku nõu ja juhendama teid igal sammul.
Innustav disainiinspiratsioon
Pakume innustavat disainiinspiratsiooni ja näpunäiteid. Avastage blogist, kuidas valida õigeid esemeid ja kajastada ruumis oma isiklikku stiili.
Hoolikalt kureeritud valik
Iga ese on meie sortimenti valitud suure hoolega. See tagab vastavuse meie standarditele, et teil oleks lihtne leida oma eluruumidesse sobivad esemed.
Kliendikeskne lähenemine
Me hindame teie tagasisidet ja ideid. Kliendikeskne lähenemine tähendab, et me kuulame teie soove ja koostame oma sortimendi vastavalt sellele.
Sujuv tarneprotsess
Meie transpordipartnerid toimetavad kauba teieni sujuvalt. Tagame, et teie mööbel toimetatakse teie ukse taha hoolikalt ja täpselt.
Top
X