Kohaletoimetamine

Me FURNLUXis usume, et teie unistuste mööbli tee teie koju peaks olema sama lihtne kui selle nautimine. Seepärast pakume mugavaid tarnevõimalusi, mis vastavad teie vajadustele:

TASUTA kohaletoimetamine üle Eesti

Teie mööbel toimetatakse maja/korteri välisukseni, ükskõik kuhu Eestis, täiesti TASUTA, kui teete ostu FURNLUX veebipoest!

Tule ise järele

Teil on võimalus oma tellitud mööbel otse meie laost kätte saada aadressil Kassisilma 2, Räni, 61708, Tartu maakond, Eesti. Me pakume lihtsat ja tõhusat järeletulemist: anname teile teada, kui kaup on meie lattu jõudnud, ja planeerime kättesaamise ajad, mis teile sobivad. FURNLUXis hindame teie aega ja pakume paindlikkust, et muuta teie ostukogemus nauditavaks.

Kullerteenus

Te ei pea muretsema, sest meie kullerpartnerid tagavad, et teie mööbel tarnitakse teie koju suure hoolega. Kullerid transpordivad teie kauba tasuta teie koduukseni. Kui teie esemed on jõudnud meie lattu, võtab kullerimeeskond teiega ühendust, et kokku leppida sobiv tarneaeg. Tarneprotsess toimib järgmiselt:

  • Tellimuse kinnitus: Pärast tellimuse esitamist tagame, et teie valitud esemed on laos ja valmis tarnimiseks, ning saadame teile tellimuse kinnituse.
  • Kontakt ja planeerimine: Meie kullerpartner võtab teiega ühendust, et leppida kokku teile sobiv tarneaeg.
  • Kohaletoimetamine teie koduuksele: Kokkulepitud päeval ja kellaajal toimetavad kullerid teie mööbli otse teie koduukseni, tagades, et see jõuab kohale ohutult.

Tarneajad

FURNLUXi eesmärk on kiire tarne. Tellimus jõuab teieni 3-7 tööpäeva jooksul pärast toodete jõudmist meie lattu. Oleme pühendunud sellele, et te saaksite oma uutest mööbliesemetest rõõmu tunda nii ruttu kui võimalik.

Mööbli kokkupanek

Praegusel hetkel ei paku me mööbli kokkupaneku teenust kohaletoimetamise osana. Me tahame tagada, et teil oleks kogu vajalik teave, et muuta teie ostukogemus võimalikult läbipaistvaks. Siiski oleme olemas, et aidata teid igal sammul, kui teil on küsimusi oma uue mööbli kokkupaneku kohta.

Tagastamine ja ümbervahetamine

Kui soovite 14 päeva jooksul pärast kättesaamist tagastada avamata originaalpakendis tooteid või kui mõni toode on teieni jõudnud kahjustatud kujul, oleme teie jaoks olemas. Meie Küsimuste ja Kasutustingimuste lehekülgedel on kogu teave, mida vajate.

Kontaktinformatsioon

Mistahes konkreetsete tarneküsimuste korral on meie klienditoe meeskond alati valmis teid aitama. Meie kontaktandmed, sealhulgas telefoninumberi ja e-posti aadressi, leiate meie kontaktleheküljelt. Me hindame teie tagasisidet ja päringuid.

Teie rahulolu on meie prioriteet ja me soovime, et teie ostukogemus meiega oleks erakordne. FURNLUX pakub teie tellitud mööbli võimalikult sujuva kättesaamise tagamiseks mitmeid tarnevõimalusi ning meie klienditoe meeskond on teie jaoks alati olemas. Tutvuge meie laia mööblivalikuga juba täna ja kujundage oma unistuste kodu koos meiega!

Top
X