KÜSIMUSED

Kuidas me saame aidata?

Esitage küsimus või kirjeldage probleemi

LEVINUD KÜSIMUSED

Tellimine & Saatmine

Saatmise teave
Milline on eeldatav tarneaeg?
Hinnanguline tarneaeg on tavaliselt 3-7 tööpäeva alates hetkest, mil kaup on meie lattu saabunud. Tarneaeg sõltub teie asukohast ja esemete kättesaadavusest.

Kas te pakute kiirendatud saatmisvõimalusi?
Kahjuks ei paku me kiirsaadetiste võimalust.

Kuidas saan oma tellimust jälgida?
Kui teie tellimus on meie laost välja saadetud, saate jälgimisnumbri oma e-postile või võtab teiega ühendust kuller.
Kahjustatud või puuduolevad esemed
Mida ma peaksin tegema, kui mu mööbel saabub kahjustatult?
Kui teie mööbel saabub kahjustatuna, võtke palun viivitamatult ühendust meie klienditoe meeskonnaga. Me anname teile vastavad juhised probleemi lahendamiseks.

Kuidas teatada oma tellimusest puuduvatest esemetest?
Kui avastate, et teie tellimusest on esemed puudu, võtke palun ühendust meie klienditoe meeskonnaga ning me uurime ja lahendame probleemi viivitamatult.

Kas tarne ajal kahjustatud mööbli puhul kehtib tootjavastutus?
Jah, tootja vastutab tarne ajal kahjustatud mööbli eest. Palun vaadake meie tingimusi, et saada põhjalikumat teavet kahjustatud mööbli käitlemise kohta.
Tarneprotsess
Kas kullerid panevad mööbli ise kokku?
Kahjuks ei pane meie kullerid mööblit teie jaoks kohaletoimetamisel kokku. Töötame selle nimel, et see võimalus meie klientidele kättesaadavaks teha. 

Mida peaksin tegema, kui ma ei ole kohaletoimetamise ajal kodus?
Kui te ei ole kokkulepitud ajal kodus, jätab kullerfirma teile teate koos juhistega, kuidas teie mööbli tarne ümber planeerida või kuidas te oma mööbli kätte saate.

Kas te pakute kontaktivaba kohaletoimetamise võimalust?
Kontaktivaba kohaletoimetamist on võimalik korraldada kulleriga kokkuleppel. Palun võtke ühendust kullerfirmaga või oodake nende kõnet.
Kohaletoimetamise kulud
Millised on saatmiskulud Eesti-siseste tellimuste puhul?
Saatmiskulud üle terve Eesti on täiesti tasuta!

Kas tasuta tarne jaoks peab täitma minimaalse tellimuse väärtuse?
Ei, saatmine on iga ostu puhul üle Eesti tasuta.

Kuidas arvutatakse rahvusvaheliste tellimuste saatmiskulud?
Pakume tasuta saatmist Eestisse, Soome, Lätti ja Leetu. Kui soovite tellida mõnest muust riigist, võtke palun ühendust meie klienditoega, kes saab vaadata, kas tarnet on võimalik korraldada või suunab teid edasi sobiva partneri veebisaidile. 
Tellimisprotsess
Kuidas vormistada tellimus FURNLUXi veebilehel?
Tellimuse esitamiseks valige välja soovitud mööbliesemed meie veebilehelt ja lisage need oma ostukorvi. Kui olete otsimise lõpetanud, minge kassasse, kus saate tellimuse esitamiseks sisestada oma andmed ja sooritada makse.

Kas ma saan oma tellimust muuta või tühistada pärast selle vormistamist?
Me mõistame, et plaanid võivad muutuda, seega saate oma tellimust muuta või tühistada. Palun võtke ühendust meie klienditoe meeskonnaga.

Kas ostu sooritamiseks on minimaalne tellimuse väärtus?
Ei, FURNLUXis sooritatud ostude puhul ei ole minimaalset tellimuse väärtust. Võite osta esemeid üksikult või mitme kaupa vastavalt oma vajadustele.

Tooted & Kaubamärgid

Kättesaadavus ja laoseis
Kuidas saan kontrollida, kas konkreetne toode on laos?
Te saate kontrollida konkreetse toote saadavust, külastades selle tootelehekülge. Kui toode on laos, on see märgitud ostmiseks kättesaadavaks.

Kas tooted, mis on hetkel laost otsas, tulevad tulevikus tagasi müüki?
Me püüame võimalusel hoida populaarsed tooted alati saadaval. Kui mõni toode on hetkel otsas, saate lisateabe küsimiseks pöörduda meie klienditoe meeskonna poole.

Kas ma saan ette tellida tooteid, mis ei ole ajutiselt saadaval?
Kahjuks ei ole teil võimalik tooteid, mis ei ole saadaval, ette tellida, kuna me ei saa garanteerida, millal ja kas toode taas saadavale tuleb. 
Kohandamisvõimalused
Kas ma saan mööblit vastavalt soovile kohandada või laste teha eritellimusel?
Jah, pakume teatud mööbliesemete puhul kohandamisvõimalusi. Palun võtke ühendust meie klienditoe meeskonnaga, et arutada teie konkreetseid soove.

Millised võimalused on saadaval polsterduse või viimistluse kohandamiseks?
Kohandamisvõimalused võivad hõlmata polsterduskanga, värvi ja viimistluse valikuid. Saadaval olevad valikud varieeruvad vastavalt tootele, seega küsige üksikasju meie klienditoe meeskonnalt.

Kas kohandamise eest küsitakse lisatasu?
Kohanduste maksumus võib erineda sõltuvalt muudatuste laadist ja ulatusest. Meie klienditoe meeskond teeb hinnapakkumise vastavalt teie soovidele.
Toote üksikasjad
Kust ma leian toodete üksikasjalikud spetsifikatsioonid ja mõõtmed?
Iga toote üksikasjalikud spetsifikatsioonid ja mõõtmed on saadaval vastava toote leheküljel. Sealt leiate teavet mõõtmete, materjalide ja muu kohta.

Kas ma saan näha kanganäidiseid päriselus?
Kuigi me tegutseme peamiselt internetis, pakume klientidele võimalust vaadata kanganäidiseid meie kontoris. Meie kontaktandmed leiate veebilehelt.

Kas te pakute infot mööbli hooldusjuhiste kohta?
Jah, paljude meie toodete kohta on olemas hooldusjuhised. Selle teabe saate, kui võtate ühendust meie klienditoega.
Teave kaubamärgi kohta
Milliseid kaubamärke te FURNLUXis esitlete?
FURNLUX pakub hoolikalt kureeritud valikut mööblibrändidest üle Euroopa. Saate meie veebipoes pakutavate kaubamärkidega tutvuda meie veebilehel.

Kas ma saan küsida teavet konkreetse kaubamärgi garantii olemasolu kohta?
Loomulikult, kui vajate konkreetse kaubamärgi või toote kohta garantii-infot, võtke palun ühendust meie klienditoe meeskonnaga ja me edastame teile asjakohased üksikasjad.

Kas teie veebisaidil on saadaval eksklusiivseid kaubamärke?
Jah, me pakume FURNLUXi lehel aeg-ajalt eksklusiivseid kaubamärke ja kollektsioone. Hoidke silm peal meie veebisaidil ja uudiskirjal, et olla esimesena kursis eksklusiivsete pakkumistega.
Tootevalik
Kas ma saan vaadata klientide kommentaare ja hinnanguid toodete kohta?
Jah, klientide arvustused ja hinnangud on sõltuvalt toodetest saadaval otse veebilehel - need leiate toodete lehekülgedelt.

Kas on võimalik valida mööblile ka teisi värve?
Mõned meie mööbliesemed pakuvad erinevaid värvivalikuid. Seda saate kontrollida toote kirjeldusest või võttes ühendust meie klienditoega, et küsida saadaval olevate värvivalikute kohta.

Tagastused & Vahetused

Muudatused tagastamisel
Mis siis, kui ma muudan oma arvamust ostu suhtes pärast selle kohaletoimetamist?
Kui muudate ostu suhtes meelt, võite kauba kindlaksmääratud aja jooksul tagastada. Palun tutvuge meie tingimustega, et lugeda lähemalt üksikasjade kohta.

Kas meelemuutuse tõttu tagastamisel on ajaline piirang?
Meelemuutusest tingitud tagastamine on lubatud 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Palun algatage tagastamisprotsess selle aja jooksul.

Kas on esemeid, mida ei saa tagastada meelemuutuse tõttu?
Kohandatud või eritellimusel valmistatud mööblit ei saa meelemuutuse korral tagastada, samuti esemeid, mis ei ole enam algses seisukorras või originaalpakendis. Palun tutvuge meie tingimustega täpsemate üksikasjade jaoks.
Kahjustatud esemete tagastamine
Mida ma peaksin tegema, kui ma saan kahjustatud või defektse toote?
Kui saate kahjustatud või defektse toote, võtke palun viivitamatult ühendust meie klienditoe meeskonnaga. Me juhendame teid edasi vastavalt probleemile.

Kas ma pean esitama fototõendi kahjustuse kohta?
Jah, fototõendite esitamine on abiks teie pretensiooni menetlemisel ja kiire lahenduse tagamisel. Palun lisage probleemist teatamisel manusena juurde selged fotod.
Tagasimaksed ja ümbervahetamine
Kui kaua võtab tagasimakse menetlemine aega?
Tagasimakseid menetletakse tavaliselt 14 tööpäeva jooksul pärast seda, kui tagastatud esemed on jõudnud meie lattu või kui klient on kinnitanud, et kaup on välja saadetud. Tagasimakse aeg võib sõltuda ka teie makseviisist.

Kas ma saan toote vahetada teise toote vastu?
Jah, me pakume vahetust teise toote vastu, kui algne toode ei ole originaalpakendist välja võetud ja on kokkupanemata. Vahetuse taotlemiseks võtke palun ühendust meie klienditoe meeskonnaga, kes aitab teid.
Tagastamise algatamine
Kuidas algatada tagastamist või vahetust?
Tagastamise või vahetuse algatamiseks võtke palun ühendust meie klienditoe meeskonnaga. 

Milliseid andmeid pean tagastuse taotlemiseks esitama?
Tagastamise taotlemisel esitage palun oma tellimuse number, tagastamise põhjus ja selged fotod, kui tagastamine on tingitud kahjustustest või defektidest.

Kas ma saan tagastada kokkupandud mööblit?
Kokkupandud mööblit ei saa tagastada. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ning avamata.
Tagastamine
Milline on tagastamise ajaline raamistik?
Meie tagastamispoliitika võimaldab tagastamist 14 päeva jooksul pärast tellimuse kättesaamist. Palun tutvuge meie tingimustega täpsemate üksikasjade ja nõuete jaoks.

Kes katab tagastamisel saatekulud?
Klient vastutab tagasisaatmise saatekulude katmise eest välja arvatud juhul, kui tagasisaatmine on tingitud defektist või meiepoolsest veast. Sellisel juhul pakume teile uued osad tasuta. Lisateavet leiate meie tingimustest.

Kas te aktsepteerite kõikide toodete tagastamist?
Üldiselt aktsepteerime enamike toodete tagastamist, kuid võib esineda erandeid. Mõnda toodet, näiteks eritellimusel valmistatud või kohandatud mööblit, ei ole võimalik tagastada. Palun vaadake meie tingimusi üksikasjade jaoks.

Klienditugi & Maksmine

Turvalisus ja privaatsus
Millised turvameetmed on teil kasutusel internetimaksete puhul?
Me seame prioriteediks teie turvalisuse internetimaksete puhul. Meie veebileht kasutab teie andmete kaitsmisel turvalist krüpteerimist ja teeme koostööd usaldusväärsete makseteenuse pakkujatega, et tagada turvalised tehingud.

Kuidas on minu isiku- ja makseandmed kaitstud?
Võtame teie privaatsust tõsiselt ja järgime rangeid andmekaitsestandardeid. Teie isikuandmeid ja makseandmeid säilitatakse turvaliselt ja neid kasutatakse ainult tellimuste töötlemiseks ja klienditoeks.

Kas te jagate kliendiandmeid kolmandate osapooltega?
Me jagame kliendiandmeid kolmandate osapooltega turunduslikel eesmärkidel. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga, et saada üksikasjalik ülevaade sellest, kuidas me teie andmeid käsitleme.
Kampaaniad ja allahindlused
Kas on olemas mingeid käimasolevaid kampaaniaid või allahindlusi?
Pakume regulaarselt erinevaid kampaaniaid ja allahindluseid valitud mööbliesemetele. Et olla kursis meie viimaste pakkumiste ja uudistega, tellige meie uudiskiri ja külastage meie veebilehte regulaarselt.

Kuidas saan olla kursis teie viimaste pakkumiste ja uudistega?
Et olla kursis meie viimaste pakkumiste, kampaaniate ja uute saabumistega, tellige meie uudiskiri ja jälgige meid meie sotsiaalmeediakanalites.

Kas püsikliendiprogrammiga on võimalik liituda?
Kahjuks ei ole meil praegu püsikliendiprogrammi, kuid ärge kartke enne kordustellimuse tegemist pöörduda meie klienditoe meeskonna poole. 
Füüsiline kauplus ja müügisaal
Kas teil on Eestis müügisaal või kontor?
Jah, meil on Eestis kontor aadressil Turu 34b, Tartu. Olete oodatud meid külastama, et uurida kanganäidiseid ja rääkida meie meeskonnaga isiklikult, kuid palun võtke meiega eelnevalt ühendust.

Kas ma võin enne ostu sooritamist teie kontorisse tulla, et kanganäidiseid päriselus näha?
Loomulikult! Meie kontor on etteteatamise korral avatud ja te võite meile külla tulla, et näha ja katsuda teile huvipakkuvaid kanganäidiseid. Meie meeskond aitab teid hea meelega. Palun võtke kindlasti ühendust meie klienditeenindusmeeskonnaga ja leppige kohtumine kokku.
Klienditoega ühenduse võtmine
Kuidas saan võtta ühendust FURNLUXi klienditoega?
Võite võtta ühendust meie klienditoega, kirjutades e-posti aadressil info@furnlux.eu, helistades meie klienditoe telefonil +372 677 8737 või kasutades meie veebisaidil olevat kontaktvormi. Meie meeskond on teile abiks meie klienditoe lahtiolekuaegadel.

Millised on teie klienditoe lahtiolekuajad?
Meie klienditoe meeskond on teile abiks meie lahtiolekuaegadel, mis on E-R 10.00-17.00. Pange tähele, et vastamisajad võivad tipptundide ajal edasi lükkuda.

Kas kiirelt abi saamiseks on võimalik kasutada live-chati?
Jah, pakume oma veebisaidil live-chati võimalust kohese abi saamiseks meie tööajal. Otsige ekraani alumises nurgas asuvat vestluse ikooni.
Makseviisid
Milliseid makseviise te aktsepteerite?
Me aktsepteerime erinevaid makseviise, sealhulgas kohalikud pangad, krediit- ja deebetkaardid, Google ja Apple Pay. Aktsepteeritud makseviiside täielikku nimekirja saate vaadata makseprotsessi ajal või makseviiside lehelt.

Kas teatud makseviiside kasutamise eest tuleb maksta lisatasu?
Meie standardsete makseviiside kasutamise eest ei tule juurde lisatasusid. 

Kas ma saan oma tellimuse eest maksta järelmaksuna?
Jah, me pakume osamaksevõimalusi Montonio Spliti kaudu. Selle võimaluse saate valida kassas.

Küsimused FURNLUXi kohta

Kes on FURNLUX?

FURNLUX on veebimööbli jaemüüja, kes on spetsialiseerunud tuntud Euroopa kaubamärkide kaasaegse mööbli pakkumisele. Meie missiooniks on aidata teil muuta oma eluruumid stiilseks funktsionaalsete mööblilahendustega.

Kas te valmistate mööblit ise?

Me ei valmista mööblit ise. Selle asemel kureerime hoolikalt valiku erinevatelt tunnustatud Euroopa kaubamärkidelt.

Kas teil on füüsilised kauplused või on FURNLUX ainult internetis?

Praegu ei ole meil Eestis müügisaali, kus kliendid saaksid meie mööbliga tutvuda ja osta. Pakume siiski võimalust näha kanganäidiseid meie kontoris.

Kas ma võin enne ostu sooritamist kanganäidiseid näituseruumis või kontoris päriselus näha?

Jah, olete teretulnud meie kontorisse, et näha kanganäidiseid ja rääkida meie asjatundliku meeskonnaga. See on suurepärane võimalus saada väike ülevaade meie toodetest.

Kust te oma mööblit hangite?

Me hangime oma mööblit mainekate Euroopa tootjate ja tarnijate võrgustikust, kes on tuntud oma disaini ja professionaalsuse poolest. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele laia valikut stiilseid ja ainulaadseid lahendusi.

Kuidas saan olla kursis FURNLUXi uusimate toodete ja kampaaniatega?

Et olla kursis meie uute toodete saabumise ja kampaaniatega, tellige meie uudiskiri ja jälgige meid sotsiaalmeedias. Lisaks külastage regulaarselt meie veebisaiti, et avastada uusi täiendusi meie kollektsioonis.

KÜSI MEILT

Kas te ei leidnud oma küsimusele vastust? Ärge muretse! Võtke kindlasti ühendust meie klienditoega, kes leiab teie probleemile lahenduse.

  Live Chat
  Vestle otse FURNLUX klienditoega, et saada kiirelt vastused oma küsimustele.
  E-post
  Võta meiega ühendust e-posti teel! Anname endast parima, et vastata esimesel võimalusel.
  Helista
  Rääkige meiega otse telefoni teel, et saada täiendavat abi tekkinud küsimustega E-R 10.00-17.00.
  Top
  X