Täiusliku söögilaua ja toolide valimine

Kõik me teame, et köök on kodu süda ning korralik söögilaud koos toolidega on selle väga tähtis osa. See on koht, kus saab nautida nii pere kui sõpradega ühiseid toite ning luua meeldivaid hetki ja sooje mälestusi. Seetõttu ei tohiks ükski söögilaud ja toolid olla need tooted, mida sooviksite aastas mitu korda välja vahetada. Need on meie igapäevased kasutuses olevad mööbliesemed, mis peaksid olema eelkõige mugavad, kuid samas ka kvaliteetsed ning väärt investeeringut, et pakkuda meile ideaalset naudingut ja rahulolu.

Enne toodete ostmist, nagu ka kõikide teiste mööblidetailidega, tuleks alustada kõige olulisemalt. Mõõtke ära ruum, kuhu soovite mööblit osta! Seejärel kaaluge erinevaid mööbli kujusid ja suurusi. Kuigi see võib tunduda ilmne, teevad paljud inimesed vea, kui nad ei mõõda oma ruumi ja ka seda, kas soovitud laud sellesse ruumi üldse mahub ja sobitub. Söögilauad on tavaliselt suuremad, kui nad välja näevad, ja kui vaatate ainult laua suurust ega arvesta toole, võib see olla samuti eksitav.  Seetõttu arvestage kindlasti ka sellega, et kui söögilaua taga istutakse, peab seal olema tagatud ruum, et inimese saaks vabalt laua tagant ka üles tõusta ja liikuda.

Väike nipp: kasutage söögilaua kuju ja suuruse kaardistamiseks maalriteipi, et saada aimu, kuidas see kõik teie ruumis välja näeks. Sama saate teha ka toolide asukoha määramisega, et näha, kas teil oleks ikka piisavalt ruumi liikumiseks.

Söögilaudadest ühed levinumad on ristkülikukujulised lauad, mis sobivad hästi nii suurematesse ruumidesse kui ka avatud planeeringuga ruumi.

Söögilaud Piazza

Ümmargused söögilauad on klassikaline valik, kuid siin on oluline märkida, et neid on keerulisem paigutada väiksemasse ruumi või keeruka ruumikujundusega ruumi.

Söögilaud Lanzo

Ovaalsed lauad on praktilised lauad, mis sobivad kitsamatesse ruumidesse, pakkudes rohkem istumisvõimalusi kui ümmargused lauad.

Söögilaud Bianca

Kogu e-poe tootevalikuga saab tutvuda meie kodulehel! Hoia silma peal ka FURNLUX facebooki kontol @Furnlux ja instagrami kontol @furnlux.ee.

Vaata originaalartiklit Scandinavian Home‘ist!